Nicole Scherzinger i bashkohet UNIFEC-it në ndihmë të fëmijëve në nevojë

22 nëntor 2018 | 11:54

UNICEF-i ka ndërmarrë një nismë për fëmijët në nevojë. Në Ditën Botërore të Fëmijëve organizatës iu bashkua edhe këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger.

Ajo kaloi kohët me fëmijët dhe shfaqet e buzëqeshur me ta, duke i përcjellë energji dhe pozitivitet. “Sot është Dita Botërore e Fëmijëve. Këtë ditë kam vendosur ta festoj me fëmijët në vende të ndryshme të botës. Jam shumë me fat që po punoj me UNICEF-in”, ka shkruar ajo në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Revista “Forbes” ka shpallur këngëtaren Katy Perry gruan për të…