‘Nikli’ mposhti Ballkanin, Sejdiu debutoi me humbje

17 prill 2019 | 16:58

Fitore si mysafir në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll ka shënuar edhe skuadra e Feronikelit.

“Nikli” në Suharekë e mposhti Ballkanin 1-2, kurse është afër kualifikimit në finale të Kupës.

Shënues për skuadrën nga Drenasi ishin Mendurim Hoti dhe Mevlan Zeka, kurse për vendasit shënoi Visar Berisha. Kjo ishte ndeshja e parë për Gani Sejdiun në krye të skuadrës së Ballkanit.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, dhe ministri i…