Nis takimi i delegacionit amerikanë me Thaçin e Haradinajn

27 shkurt 2019 | 16:23

Ka nisur takimi në mes të presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit Ramush Haradinaj me zyrtarët e Këshillit Kombëtar të Sigurisë së ShBA-së, John Erath dhe Brad Berkley.

Ky delegacion kanë qëndruar dy ditë në Beograd, me ç’rast të hënën janë takuar me kryediplomatin serb, Ivica Daciq.

Në takim nuk po merr pjesë kryeparlamentari Kadri Veseli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), Ilir…