Një 8-vjeçar sulmohet nga qentë endacakë në Prishtinë (foto)

12 gusht 11:41

Një fëmijë 8-vjeçar është sulmuar nga qentë endacakë. Lajmi është bërë i ditur nga faqja “Vrojtuesit e lagjes”, që përcjell zhvillimet në kryeqytet.

Kjo faqe bën të ditur se fëmija është sulmuar nga qentë në rrugën “C” në Prishtinë.

Qentë endacakë vazhdojnë të jenë problem në kryeqytet, derisa janë raportuar në rrjete sociale dhe nga institucionet disa herë raste, ku qytetarët janë sulmuar.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sezoni i ri 2022/23 në La Ligan spanjolle do të…