Një djalë dhe një vajzë qëndrojnë para një ndërtese të shembur si pasojë e tërmetit në qytetin e Durrësit. /AFP/

01 dhjetor 13:22

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia gjermane u ka bërë publikisht një lutje hajdutëve të…