Nuk është Lumbardhi, zbuloni personin që ia ka rrëmbyer zemrën e Kaderit

25 shkurt 2024 | 15:03

Kaderi dhe Lumbardhi vazhdojnë të shijojnë dashurinë e tyre edhe pas mbarimit të “Big Brother VIP Kosova”.

Çifti duket se po kalon ditët e tyre më të mira, pasi Lumbardhi doli triumfues nga formati.

Ata janë vazhdimisht aktivë në rrjetet sociale, duke postuar foto nga përditshmëria e tyre dhe herë pas herë publikojnë edhe moment nga koha që kalojnë së bashku.

Por së fundmi Kaderi na ka zbuluar se në fakt personi që ajo do më shumë është nipi i vetë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Që kur është thënë se Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku…