Nuk ndalet Gjilani, ‘blindon’ edhe Useinin

26 maj 11:27

Pas Gerhard Prognit, Enea Koliçit, Besar Musollit, Gjilani ka arritur marrëveshje të re bashkëpunimi edhe me futbollistin Muhamed Useini. Ky i fundit do t’i mbrojë ngjyrat e skuadrës që drejtohet nga Ismet Munishi edhe për një edicion tjetër.

“Sport Club Gjilani njofton se ka arritur të vazhdojë marrëveshjen e bashkëpunimit me Muhamed Useinin edhe për një edicion të radhës. Klubi falënderon Muhamedin për besimin dhe i uron suksese drejt realizimit të objektivave që janë vendosur”, thuhet në njoftimin e SC Gjilani.

Gjilani kampionatin 2020/21 e përfundoi në pozitën e katërt, derisa në kampionatin e ri synim e ka titullin e kampionit.

/Veton ZYMBERI/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një 30-vjeçare është tmerruar kur ka parë një foto që…