Obama pas vdekjes së ish-presidentit amerikan: Zemrat na u lënduan

01 dhjetor 2018 | 09:24

Familja Obama ka lëshuar një deklaratë pas vdekjes së ish-presidentit amerikan George H.W. Bush.

Familja thotë se SHBA-të kanë humbur një patriot.

“Derisa zemrat tona janë të lënduara sot, ato janë gjithashtu të mbushura me mirënjohje. Jeta e George H.W. Bush është një testament për nocionin se shërbimi publik është një thirrje fisnike dhe e gëzueshme. Ai bëri mrekulli gjatë udhëtimit të tij”, thuhet në deklaratë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Juventusit, Massimilliano Allegri, kërkon që skuadra e tij…