O’Connell uron Fitër Bajramin

14 qershor 2018 | 16:42

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka uruar festën e Fitër Bajramit.

“Besimtarëve myslimanë në Kosovë dhe në mbarë botën, ju përcjell urimet e mia të përzemërta për shënimin e fundit të muajit të shenjtë të Ramazanit dhe festën e Fitër Bajramit. Urime festa e Fitër Bajramit!”, ka shkruar O’Connell në profilin e vet “Facebook”.

Kujtojmë se Fitër Bajrami festohet nesër, ditë e premte.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka…