Olta Gixhari publikon foto me barkun e rrumbullakosur

25 maj 15:18

Para disa ditësh, aktorja Olta Gixhari përmes një postimi në “Instagram” ka konfirmuar për të gjithë fansat se është në pritje të ëmbël.

Në një foto të publikuar ajo shfaqej me partnerin e saj, por pa i zbuluar fytyrën dhe bashkëngjitur shkruante: “Mami dhe babi”.

Së fundmi, Olta ka publikuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i pyet fansat: Kush mund ta gjej në cilin muaj të shtatzënisë jam?

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri gjerman i Shëndetësisë, Jens Spahn ka deklaruar se presidenti…