Orari e favorizon Napolin

23 prill 12:44

Janë edhe katër xhiro për tu zhvilluar në Serinë A, dhe gara për titull pritet të vendoset në javët e fundit.

Aktuslisht Juventusi është një pikë para Napolit, por orari e favorizon skuadrën e dytë që është në renditjen tabelore në Seria A, Napolin.

Juve i shkon Interit dhe Romës, kurse i pret Bolgnan dhe Hellas Veronën. Në anën tjetër Napoli i shkon Fiorentinës dhe Sampdorias, kurse e pret Torinon dhe Crotonen.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri pas humbjes nga Napoli (0-1),…