Osmani takohet me drejtoreshën e korpusit për paqe të ShBA-së

29 maj 2024 | 16:43

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim drejtoreshën e Korpusit për Paqe (Peace Corps) të ShBA-së, Carol Spahn.

Osmani dhe Spahn kanë diskutuar për bashkëpunimin në mes të Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA).

Pas takimit, presidentja Osmani e drejtoresha Spahn kanë mbajtur një konferencë për medie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Regjisori” i Borussia Dortmund, Emre Can, konsiderohet si “shtylla” e…