Ozili, afër Unitedit

06 dhjetor 18:22

Mediet në Angli raportojnë se mesfushori Mesut Ozil mund të kalojë te Manchester Unitedi në afatin kalimtar të janarit.

Mesfushori gjerman e ka humbur besimin e trajnerit të Arsenalit, Unai Emery, që në ndeshjet e fundit po e lë në stol. Sipas “Daily Star”, Manchester Unitedi e ka rikthyer interesimin për Mesut Ozilin. Jose Mourinho e kërkon ribashkimin me mesfushorin gjerman, pasi ishin së bashku te Real Madridi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari dhe nënkryetari Nuredin…