Pacolli beson në kualifikimin e Kosovës

12 tetor 08:27

Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, Behgjet Pacolli është shprehur optimist për kualifikimin më tutje të përfaqësues së Kosovës në futbool, pas fitores me rezultat 3:1 ndaj Maltës.

“Fitore e bukur e Kosovës 3-1! Jemi të parët në ligë D dhe më afër kualifikimit së kurrë. Krenar me përfaqësuesen tonë!”, ka shkruar Pacolli në profilin zyrtar në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara