Pacolli publikon fotografi të mërgimtarëve të cilët janë nisur për ta përkrahur LV-në më 6 tetor

03 tetor 2019 | 14:41

Kandidatja për deputete nga Lëvizje Vetëvendosje, Fitore Pacolli, ka postuar disa fotografi në llogarinë e vet në “Facebook” të disa mërgimtarëve të cilët janë nisur nga shtete të ndryshme evropiane për të marrë pjesë në zgjedhjet e 6 tetorit.

Në fotografi shihen grupe të organizuara të mërgimtarëve të cilët në aeroporte dhe stacione autobusësh bëhen gati për tu nisur për të marrë pjesë në votime.

“Prishtinë a je gati? Krejt mërgata e krejt Kosova po vjen”, ka shkruar Pacolli.

/Epoka e re/

Image may contain: 1 person, standing and outdoorImage may contain: 1 person, standing and outdoorImage may contain: 4 people, people smiling, people standing, sky and outdoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha na surprizoi të…