Pacolli së bashku me fëmijët e tij vizitojnë Milanon

10 nëntor 16:58

Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka publikuar një fotografi me fëmijët e tij nga Milano e Italisë.

Në këtë fotografi, Pacolli me fëmijët e tij shihet para Galerisë në Milano. “Me të dashurit e mi, sot në Galleria di Milano”, ka shkruar Pacolli në mbishkrimin e fotografisë të cilën e ka postuar në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Me te dashurit e mi, sot ne Galleria di Milano.

Publiée par Behgjet Pacolli sur Dimanche 10 novembre 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vazhdon momenti magjik i Laçit. Këtë radhë viktimë e skuadrës…