Paparacët zbulojnë të fshehtën e Katie Holmes

15 dhjetor 2017 | 10:52

Pavarësisht prej zhurmës për vite me radhë për një lidhje të mundshme mes tyre, më në fund dy aktorët janë parë kohët e fundit të kapur dorë për dore në publik.

Bëhet fjalë për Jamie Foxx dhe Katie Holmes, të cilët kanë shijuar së bashku një darke romantike, për ta festuar 50-vjetorin e lindjes së aktorit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja Jessie J njihet për performancat e saj të veçanta…