Paraqitjet më të mira të yjeve në Javën e Modës në Paris

05 korrik 12:22

Java e Modës në Paris nisi këtë fundjavë, me yjet që shkuan drejt Evropës gjatë festës së 4 korrikut.

Të famshëm si Karlie Kloss, Rita Ora dhe Natasha Lyonne filluan ngjarjet me stil në shfaqjen e modës Schiaparelli Haute Couture, duke shfaqur një sërë pamjesh të zbukuruara për markën italiane. Si gjithmonë ato u kujdesën ta shfaqnin më të mirën nga vetja.

Karlie Kloss

Rita Ora

Lily Aldridge

Natasha Lyonne

Rina Sawayama, Hunter Schafer, Emma Watson dhe Derek Blasberg

Anitta

Hunter Schafer

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), myftiu Naim ef.…