Parashikimi i motit për sot

30 mars 08:17

Në ditët e fundit të muajit mars dhe dy ditët e para të muajit prill, mbi vendin tonë do të mbretërojnë kushte më të qëndrueshme të motit, e do të ketë edhe vransira por edhe intervale me diell.

30.03 – Kryesisht me vransira, pasdite vransirat fillojnë të shpërndahen, e në mbrëmje kthjellime.

Shtypja atmosferike fillimisht shënon rritje mbi vlera normale, e gradualisht gjatë javës pëson rënie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Vetëvendosjes, Visar Korenica ka thënë se mbyllja totale…