Partnerja e De Geas uron ardhjen e qershorit me foto plot ngjyra

04 qershor 2018 | 10:26

Partnerja e portierit të Manchester Unitedit dhe përfaqësueses së Spanjës, Edurne, e nis qershorin me disa foto sensuale në “Instagram”.

Këngëtarja dhe prezantuesja ka thuajse një milion ndjekës në këtë rrjet social, kështu që çdo postim i saj bëhet viral brenda pak minutash.

Artistja spanjolle duket shumë e lumtur në krah të portierit 27-vjeçar, që në çdo sesion merkatoje diskutohet për një kalim të mundshëm në radhët e Realit të Madridit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tani që Meghan Markle është martuar, është koha që ish-burri…