Pas lirimit, kris kënga e çiftelia në odën e vëllezërve Ramadani (Video)

29 dhjetor 2017 | 21:47

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vendosur që me dekret t’u falë dënimin vëllezërve Arsim dhe Burim Ramadani, si dhe Arben Kiçinës.

Me të mbërritur në vendlindjen e tyre në Baincë, vëllezërit Ramadani, janë pritur nga miq e familjar, e siç e do tradita edhe për ta bie çiftelia dhe këndohen këngët patriotike.

Shumë video janë publikuar në rrjetet sociale nga të pranishmit që ishin mbledhur në oda. /Lajmi.net/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Veç pasojave negative në buxhet, kriza energjetike ka dëmtuar edhe…