Pas mesnate pritet të nxirren trupat e pajetë të minatorëve në Artanë

02 qershor 23:25

Puna për nxjerrjen e trupave të pajetë të minatorëve Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifi është duke vazhduar edhe në këto momente në Minierën e Artanës.

Pritet që diku edhe pas dy orës me intensitetin të lartë të punës të bëhet nxjerrja e trupave të tyre, njofton “Klan Kosova”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për ndeshjen gjysmëfinale të Kupës që Ballkani e zhvillon ndaj…