Pas pajtimit të tyre, Sabiani flet për raportin me Ilir Shaqirin

30 tetor 10:57

Pas përfundimit të BBV u tha se kishte një krisje në raportin mes Ilirit e Sabianit, gjë që nuk u sqarua asnjëherë.

Në një intervistë Sabiani ka shprehur se nuk ka ndodhur asgjë mes tyre dhe se do të jenë bashkë gjithmonë.

“Asgjë s’ka ndodhur me Ilirin. Nuk kam ndërmend të martohem kështu që e di që Iliri s’do vijë në dasmën time.

Kështu që s’ka për t’i ngelur qejfi kurrë. Po në ndonjë festë tjetër do t’i shkoj nëse më fton. Un gjithmonë e dua Ilirin pavarësisht se çfarë ka ndodhur.

Unë kurrë nuk do ta bëja kundër. Gjithmonë e ka pasur telefonin tim. Në Shqipëri më ka pasur.

“Unë e di që Iliri do të vijë të më takojë. Dera është e hapur dhe gjithmonë do të jemi bashkë”, tha ai.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo është një ndër personazhet më të ndjekura dhe më…