Pas Prekazit, Osmani dhe Kurti sot bëjnë homazhe te varri i ish-presidentit Rugova

28 nëntor 09:46

Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti do të bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Homazhet do të bëhen nga ora 10:25, njofton Klankosova.tv.

Krerët e shtetit po bëjnë nderime në ditën e pavarësisë së Shqipërisë si dhe përvjetorit të daljes publike së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në skenë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kohët e fundit, inflacioni ka prekur pjesën më të madhe…