PDK-ja me ‘selfie’ para fushatës

22 gusht 11:28

Anëtarja e Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovë (PDK), ministre në detyrë e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, në llogarinë e saj në “Facebook” ka postuar një fotografi me liderin e saj Kadri Veseli dhe bashkëpartiakët në sallën e Kuvendit.

“Një selfie para fushatës”, ka shkruar ajo përmbi këtë fotografi.

Me 89 vota për, deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar sot për shpërndarjen e legjislaturës së gjashtë, duke e çuar vendin në zgjedhje të parakohshme parlamentare.

Një Selfie para fushatës?!#DhurataHoxha #DekadaeRe #PDK

Gepostet von Dhurata Sadiku Hoxha am Donnerstag, 22. August 2019

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liverpooli dhe Manchester City janë favoritët kryesorë për titull të…