Pepe: Lukaku, i pandalshëm

12 shkurt 15:58

Në derbin kundër Milanit, Romelu Lukaku është paraqitur shumë mirë. Sulmuesi belg ka marrë lëvdata edhe nga ish-sulmuesi i Juventusit, Simone Pepe, i cili ka deklaruar se as Nesta, Maldini dhe Canavaro nuk do të mund ta ndalnin Lukakun.

“Lukaku po bën shumë mirë dhe po shoh shumë gjëra pozitive tek ai. Është kërkuar nga Conte dhe është në qendër të projektit të Interit. As Nesta, Maldini dhe Cannavaro nuk do ta ndalnin dot”, ka thënë Pepe.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më…