Pepe rikthehet te Porto

08 janar 2019 | 14:48

Ish-mbrojtësi i Kombëtares së Portugalisë dhe Real Madridit, Pepe është kthyer në skuadrën e Portos.

35-vjeçar mbeti lojtar i lirë pasi e shkëputi marrëveshjen me skuadrën e Beshiktashit. Pepe ishte pjesë e Portos nga viti 2004 deri në vitin 2007, kur më pas iu bashkua Realit.

Për Kombëtaren e Portugalisë, Pepe është paraqitur 104 herë dhe ka shënuar 7 gola.

/Epoka e re/

 

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka postuar një…