Për 24 orë shqiptohen mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në Kosovë

31 tetor 10:53

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 1 mijë e 353 gjoba trafiku.

Gjatë kësaj kohe ka ndodhur një aksident me fatalitet, 22 aksidente trafiku me të lënduar dhe 33 me dëme materiale, shkruan lajmi.net.

Ndërsa janë arrestuar 29 persona dhe 16 janë dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës ka dalë me një listë të pesë…