Për fitër bajram, zbritje në “Shell Kosova”

23 maj 10:41

Për nder të festes së fitër bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 centë në të gjitha pikat e “Shell”-it si dhe përfitoni ekstra zbritje me kartelat e anëtarësisë “Shell”. Zbritja vlen këtë fundjavë nga data 23 deri 25 maj.

“Shell”-i njihet për derivate dhe produkte kualitative dhe origjinale që ofron në çdo pikë zyrtare të saj. Duke e parë situatën e krijuar kjo mundësi është ideale qe ju të kurseni edhe më shumë për veturën tuaj.

“Shell Kosova” ju rikujton që gjatë vizitave në pikat tona ta ruani distancën e të kujdeseni për veten tuaj dhe ata që ju rrethojnë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Familja e gazetarit të vrarë saudit, Jamal Khashoggi, kanë falur…