Përforcohen Feronikeli dhe Drenica

14 janar 2019 | 10:43

KF Drenica ka bërë transferimin e radhës në afatin kalimtar të janarit. Bëhet fjalë për Atdhe Grajçevcin.

“Mesfushori 20-vjeçar Atdhe Grajçevci është lojtar i Drenicës. Ai ka firmosur kontratë 18 muajshe me klubin.

Grajçevci stinorin e kaluar u paraqit për KEK-un”, ka njoftuar klubi kuqezi nga Skenderaj. Skuadra tjetër nga regjioni i Drenicës, Feronikeli, ka forcuar radhët e veta me lojtarin e Dukagjinit të Klinës, Met Millakun.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Zhvillim Ekonomik, Sala Berisha-Shala, ka…