Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes Gjilani – Drenica

12 korrik 17:51

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Gjilani-Drenica, e cila është e vlefshme për javën e 30-të në IPKO Superligën e Kosovës në futboll.

Skuadra vendase është duke shënuar fitore me rezultat 2-0, kurse të dy golat në këtë pjesë-lojë i ka shënuar Keita Razak.

Nga ora 18:00 fillon ndeshja tjetër derbi në mes Prishtinës dhe Drenicës, e cila zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

(V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mungesa e madhe e parkingjeve në Prishtinë vazhdon të jetë…