Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Çeki-Angli (Video)

22 qershor 21:47

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Çeki-Angli me rezultat  (0-1).

Shënues i golit të vetëm në pjesën e parë të ndeshjes ishte Raheem Sterling, i cili shfrytëzoi një harkim të Jack Grealish dhe realizoi me kokë.

Me rezultatet momentale, Anglia është në vendin e parë të Grupit D me 7 pikë, kurse Çekia është  dyta me 4 pikë.

 

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Norvegjia ia ka dhuruar 180 mijë doza të vaksinës AstraZeneca…