Përkujtohet dëshmori Bekim Hysenaj

21 mars 13:41

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, i shoqëruar nga nënkryetari Shala dhe drejtorë të drejtorive komunale, sot gjatë ditës kanë bërë homazhe pranë varrit të dëshmorit Bekim Hysenaj në varrezat e dëshmorëve në fshatin Abri.

Sot janë bërë 24 vite nga rënia e dëshmorit Bekim Hysenaj në betejën frontale të UÇK-së në fshatin Tërstenik.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia në qytetet e mëdha amerikane po përgatitet për trazira…