Përurohet parku në qendër të Krushës së Madhe

24 nëntor 2023 | 16:31

Komuna e Rahovecit ka njoftuar se është përuruar parku në qendër të Krushës së Madhe.

Sipas komunës, ky park modern përfshin tri lokale afariste, ndriçim publik, ulëse, mjedis të gjelbëruar dhe parkingje.

“Rregullimi i hapësirave publike dhe mirëmbajtja është prioritet i komunë së Rahovecit”, bëhet me dije në njoftimin për medie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Forca e Sigurisë së Kosovës (FSK) ka njoftuar se regjimenti…