Pesë të arrestuar në Komaran, kjo është arsyeja

06 dhjetor 20:26

Pesë persona janë arrestuar pasi që janë përfshirë në një rrahje në Komoran.

Përmes një njoftimi nga Policia kanë bërë të ditur se në këtë rast, nga mjete të forta (shufra metali) , janë lënduar të gjithë personat e përfshirë.

“Personat e lënduar pas trajtimit të nevojshëm mjekësor dhe më pas intervistimit nga ana e policisë me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Portugalia ka arritur që të kalon në epërsi në ndeshjen…