Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros zbulon se ka ndikuar në shëndetin mendor

26 nëntor 16:03

Ajo është një ndër vajzat më elegante të showbiz-it, e cila na ka bërë të gjithëve për vete me bukurinë e format e saj. Është fjala për modelen Arbenita Ismajli, e cila komentohet gjithashtu edhe për romancën e saj me reperin, Fero.

Modelingu mund të duket shumë qejf, por pas tij fshihet shumë punë dhe këtë partnerja e Feros na e ka treguar shpesh.

Bukuroshja ka ndarë së fundmi në “Instastory” dy foto të sajat ku dallohet qartë rënia në peshë, ndërsa tregon se ky ndryshim e ka prekur në shëndetin mendor.

Duket se humbja e peshës nuk është “sporti” i preferuar i Arbenitës, e cila i vuan pasojat e saj.

“Humbja e peshës më ndikon kaq shumë në shëndetin mendor! Por besoj se disi duhet të pranoj sesi trupi im ndryshon ndonjëherë”, shkruan modelja.

Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros zbulon se ka ndikuar në

Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros zbulon se ka ndikuar në

Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros zbulon se ka ndikuar në

Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros zbulon se ka ndikuar në

Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros zbulon se ka ndikuar në

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liderja e Superligës në futboll, Ballkani ka shënuar fitoren e…