Petrol Company sjell restorantin “Be Happy” edhe në kryeqytet!

05 shtator 16:32

Artikull i sponzorizuar

Sot në Prishtinë u bë hapja solemne e restorantit “Be Happy”.

Restoranti i ri, që karakterizohet me një ambient komod e relaksues dhe me ushqim të freskët e të shijshëm, është pjesë dhe brend i krijuar nga kompania Petrol Company”.

Hapja e restorantit u bë në prani të klientëve, miqve dhe bashkëpunëtorëve të kompanisë.

Artan Krasniqi, menaxher i përgjithshëm në restorantin e ri ka thënë se kjo është pika e gjashtë e restorantit, pikë kjo e hapur në pikën e Petrol Company. “Be Happy”, i cili është zgjeruar për një kohë të shkurtër, deri më tani ka hapur pikat e saj në Fushë Kosovë, Qyshk, Pejë, Gjakovë e Çagllavicë, ka treguar menaxheri Krasniqi.

“Be Happy” pritet që së shpejti të hap pikën e saj edhe brenda qytetit në Prishtinë, si restorant ekskluziv me parking dhe ambient të kompletuar. Po ashtu, në proces të hapjes është edhe një pikë në lagjen Arbëria.

Krasniqi ka deklaruar se ushqimi në restorant është kualitativ dhe se ai ka një meny unike me specialitete të ndryshme, ku të gjitha ushqimet janë natyrale.

Pika e re e restorantit “Be Happy”, e hapur sot, gjendet në rrugën Prishtinë-Ferizaj, përballë Hotel Emerald.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njëri nga katër personat e dërguar në Qendrën Klinike dhe…