Pjesa e parë: Drita-Feronikeli dhe Arbëria-Gjilani

24 nëntor 13:52

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës në futboll.

Feronikeli është duke fituar ndaj kampiones në fuqi, Dritës me rezultat 0-1. Golin e vetëm për “Niklin” e shënoi Mendurim Hoti, në minutën e 40-të.

Në ndeshjen tjetër mes Arbërisë dhe Gjilani nuk ka pasur gola në dyzetë e pesë minutat e parë (0-0).

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova ka pranuar 35 kërkesa nga kompani të ndryshime  për…