Plagosje me armë zjarri, policia arreston dy persona

14 maj 13:16

Një person ka pësuar lëndime trupore pas një përleshjeje me armë zjarri në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

Pas intervenimit të Policisë janë arrestuar dy persona.

“Dy persona janë arrestuar dhe janë konfiskuar dy armë zjarri. Një person është plagosur dhe është dërguar për trajtim mjekësor”, ka deklaruar për “Radion Evropa e Lirë”, zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për shkaqet e këtij incidenti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gazetës spanjolle “ElConfidencial” ka shkruar se kryeministri i Spanjës, Mariano…