Pogba pritet të ribashkohet me Juventusin

23 qershor 11:17

Paul Pogba dhe Juventusi do të ribashkohen përsëri pas disa sezonesh, pasi palët kanë arritur marrëveshjen, teksa mungon vetëm firma për të konkretizuar gjithçka.

Sipas Gianluca Di Marzios, mesfushori francez pritet të zbarkojë në Torino për të bërë testet mjekësore javën e parë të korrikut konkretisht nga data 5-8 korrik.

E enjtja do të jetë vendimtare për detajet përfundimtare të kontratës, pasi do të takohet me drejtorët e Juventuesit për të nënshkruar dokumentet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vështrim mbi tri vëllimet e fundit me poezi të Xhevdet…