Policia konfiskon 1 291 çipa bixhozi dhe 955 euro në Viti

01 maj 09:04

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Viti i cili është hasur duke luajtur bixhoz.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në lokalin e tij janë hasur duke luajtur bixhoz disa persona. Po ashtu janë konfiskuar 1291 çipa për këtë veprimtari, katër palë letra dhe 955 euro”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Mbrojtjes në Ukrainë ka deklaruar se qëllimi i…