Presidenti i Shqipërisë bën homazhe në Gllogjan

23 qershor 2024 | 12:31

Para se të shpallet “Qytetar Nderi” i Deçanit, presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj së bashku me Zonjën e Parë, Armanda Begaj, kanë bërë homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Gllogjan.

Ai u prit në kullën e Haradinajve, nga kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe familjarët tjerë të kësaj familje.

May be an image of 4 people

May be an image of 8 people

May be an image of 2 people and wedding

May be an image of 3 people

May be an image of 3 people

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndryshimet klimatike janë duke nxitur valë të rrezikshme të nxehtësisë…