Presidenti Meta shijon Alpet shqiptare

01 gusht 2018 | 09:50

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, vazhdon të promovojë turizmin malor.

Destinacioni i radhës në këto ditë të nxehta për kreun e Shtetit ishin Alpet e Shqipërisë.

“Një udhëtim mbresëlënës në Leqet e Hotit, në Selcë-Cem, në Lëpushë e Vermosh, mes mrekullive të alpeve shqiptare, aty ku turistët i gëzohen rrugës së re dhe turizmit malor”, ka presidenti Ilir Meta në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këtë vit do jetë topmodelja dhe njëkohësisht aktorja greke Ria…