Presidenti Thaçi: Faleminderit që po na bëni krenarë

21 nëntor 00:04

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi e ka përshëndetur fitoren historike të Kosovës në futboll ndaj Azerbajxhanit, me rezultat 4-0.

“Jeni të mrekullueshëm. Faleminderit që po na bëni krenarë!”, ka shkruar Thaçi në “Facebook”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Djali i legjendës së futbollit të Kosovës dhe ish-kryetarit të…