Presidentja Osmani uron presidentin e Bosnjës për Ditën e Pavarësisë

01 mars 2024 | 22:20

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar homologun e Bosnje dhe Hercegovinës, Denis Beqiroviq, me rastin e Ditës së Pavarësisë.

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar homologun e Bosnje dhe Hercegovinës, Denis Beqiroviq, me rastin e Ditës së Pavarësisë.

Ajo përmes një postimi në X, ka thënë se i uron gjithë popullit të këtij vendi suksese dhe prosperitet, ndërsa ka thënë se do të vazhdojnë të forcojnë lidhjet ndërmjet dy vendeve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
I dyshuari kryesor për vdekjen e Alexei Navalny është i…