Prezantohet projekti i ri i Aeroportit të Vlorës (FOTO)

16 shtator 22:15

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka prezantuar projektin e Aeroportit të ri Ndërkombëtar të Vlorës.

Me këtë rast Rama, ka thënë se tani projekti është gati dhe tani i mbetët ndërtuesit ta ndërtojë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lider i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar sonte…