Prindërit i thonë ‘jo’ Selena Gomezit

20 dhjetor 11:23

Duket se rikthimi i çiftit më të komentuar në Hollywood, Selena Gomez dhe Justin Bieber, nuk ka marrë aprovimin e familjarëve të këngëtares.

Mamaja e Selena Gomezit, Manda Teefey, sipas raportimeve në media, duket se ka përfunduar në spital pas shqetësimit të krijuar për rikthimin e së bijës tek Justin. Mënyra e ndarjes së Selena Gomezit nga Justin Bieberi në vitin 2014 duket se nuk ka lënë një shije të mirë tek prindërit e saj të cilët janë të vendosur të mos e falin këngëtarin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Brenda një viti e ka shtuar familjen me katër pjesëtarë…