Prishtina ndahet me Bashirun

14 korrik 15:27

FC Prishtina është ndarë më mbrojtësin e majtë, Abdul Bashiru.

Skuadra kryeqytetase ka njoftuar se marrëveshja ka qenë e dyanshme për ndërprerjen e kontratës me 27-vjeçarin nga Gana.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Heidi Klum dhe Tom Kaulitz i kanë dhënë fund beqarisë.…