Prishtina ndan pikët me Dritën

28 shtator 21:19

Prishtina e Drita janë ndarë baras në “Fadil Vokrri”.

Asnjëra skuadër nuk arriti të shënojë fitore në xhiron e tetë të Superligës së Kosovës, ndonëse rastet nuk munguan.

Me këtë barazim, Drita gjendet në vendin e parë me 18 pikë ndërsa Prishtina gjendet në vendin e katërt me 12 sosh.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prishtina dhe Drita, ndahen në paqe. Ka përfunduar ndeshja mbetur…