Prizren, fillon ndërtimi i trotuareve përskaj Stacionit të Autobusëve

27 gusht 2023 | 11:43

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se ka filluar ndërtimi i trotuareve tërësisht të reja në të dyja anët e rrugës përskaj Stacionit të Autobusëve.

Sipas njoftimit të kësaj komune, ndërtimi i kompletuar i kësaj rruge, të asfaltuar rishtas, ka lehtësuar lëvizjen e makinave dhe këmbësorëve në këtë segment të rëndësishëm që lidh disa nyja rrugore të kësaj pjese të qytetit.

May be an image of 4 people, road and street

May be an image of 1 person, car, road, street and text

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pasurimi i urinimit të Iranit po vazhdon bazuar në kornizën…